חידוש רהיטים

עבודות חידוש רהיטים המתבצעות על ידי עבודה מקצועית  ותצליח לרענן את מראה הרהיט, להעניק לו מראה מודרני, לחזק אותו ולהבטיח שימוש בטיחותי ונוח למספר שנים נוספות.

איך מבצעים חידוש רהיטים בבית?

במבט ראשון, עבודות חידוש ריהוט נראות כעבודות פשוטות, אך ההמלצה שלנו היא פנייה לאנשי מקצוע מנוסים. אנשי המקצוע יוכלו לבדוק את טיב חומר הגלם, את יציבות הרהיט ולהציג בפניכם את אפשרויות החידוש והשיפוץ של הרהיט. כל התיקונים מבצע  עבודות חידוש רהיטים בכל חודש, העבודות מתבצעות על ידי איש מקצוע תוך שימוש בציוד הנכון ובחומרי הגלם הטובים ביותר. התוצאה הסופית תהיה רהיט מעוצב, עמיד ונוח, רהיט ממנו תיהנו למשך כמה שנים ותגרפו מחמאות.

שימו לב, אנו מבצעים  עבודות חידוש רהיטים בבית הלקוח  אם לא תרצו לפנות את הרהיטים, אם תרצו לעקוב אחר התהליך מקרוב, הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם ויבצע את העבודה בביתכם.

חידוש ריהוט מעץ

עץ הוא חומר גלם איכותי, עמיד וגם יקר, אם יש ברשותכם ריהוט עץ מלא עם שלדה איכותית אל תמהרו להחליף אותו. גם רהיטי עץ מלא משנות החמישים יוכלו לשמש אתכם בבטחה ונוחות, תהליכי חידוש רהיטים חושפים שכבות חדשות ורעננות בעץ, מוסיפים שכבת צבע או לק, מחזקים את הרהיטים ומתאימים אותם לאורח החיים המודרני.

חידוש רהיטים בבית הלקוח על ידי צוות מקצועי יאפשר לכם לחזור ליהנות מהכורסאות העתיקות והמיוחדות של סבתא, מפינת האוכל הישנה ומשאר ספסלים, שידות וגם מיטות. נצלו את  ביקורינו  בביתכם בכדי לבצע את כל עבודות התיקונים והחידוש באחד.

כמה זמן דורש חידוש רהיטים?

עבודות פשוטות נוכל לבצע במהרה, יש אפשרות לביצוע עבודות חידוש רהיטים בבית הלקוח על פי הזמנה. עבודות חידוש  כמו מריחת שכבה נוספת של לק עם או בלי שיוף, טיפול בשריטות על הרהיט, החלפת צירים ושאר תיקונים  ניתן לבצע בתוך כמה שעות. אם יש ברשותכם ריהוט אותו תרצו לחדש צרו קשר עם  כל התיקונים.

תיקון רהיטים

או לחלופין השאירו הודעה ונחזור בהקדם:

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים